Home / برند / رینسپید اتوس،خودروی خودران
rinspeed-etos

رینسپید اتوس،خودروی خودران

Rinspeed etos  خودروی خودران

در نمایشگاه تجهیزات الکتریکی (CES) شرکت طراحی رینسپید (Rinspeed ) قصد دارد تا از خودروی کانسپت رونمایی کند.کانسپت اتوس یک خودرو بی سرنشین خودران است.اتوس یک خودروی متفات است مانند لوتوس الیزه آبی-خاکی،  هاورکرافت و… .

اتوس (Etos) خودرویی بسیار اسپورت است.اتوس از یک نوع رانندگی اتوماتیک حساب شده بهره میبرد که در هنگام فعال‌شدن، فرمان به روی داشبورد قرار می‌گیرد و در این جریان عملا راننده دیگر در هدایت ماشین نقشی ندارد.

در قسمت عقب خودرو رینسپید اتوس یک مکان در نظر گرفته شده است  برای یک پهپاد، که این پهپاد نیز به همراه خودرو است.رینسپید در مورد این پهباد گفته است که استفاده از آن فواید زیادی برای صاحب خودرو خواهد داشت؛ از جمله گرفتن و تحویل دادن بسته و قابلیت مفید تصویر برداری زنده از داخل خودرو و پخش آن برای دیگران از جمله کارایی این خودرو میباشد.

در بالا گفته شد که این خودرو جزو خودرو های اسپرت است.حال رانندگانی به سراغ خودرو های اسپرت میروند که خود علاقه زیادی به رانندگی دارند.بر همین اساس رینسپید اتوس یک خودرو خودران همیشگی نیست یعنی هم میتوان هدایت خودرو دست کامپیوتر سپرد هم اینکه میتوان هدایت خودرو خود راننده در دست بگیرد.

در اخر یک نکته عجیب این است که اتوس بیستو دومین خودروی کانسپتی است که این شرکت طراح سوئیسی مطرح کرده ولی هیچکدام به مرحله تولید نرسیده است.

FB FB FB

درباره علی جهانگیری

شاید بپسندید

ترول پراید

چه می توان گفت؟؟

و باز هم پراید همیشه محبوب!! همیشه پراید حماسه آفرین بوده اینبار رانندش! برای مشاهده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *